Змійовики

Фильтр по товарам
Сортувати :
Радіаторна рушникосушка змійовик ERAFLYME 1 секція
Радіаторна рушникосушка змійовик ERAFLYME 1 секція
4 390,00 грн
Радіаторна рушникосушка змійовик ERAFLYME 2 секції
Радіаторна рушникосушка змійовик ERAFLYME 2 секції
4 790,00 грн
Радіаторна рушникосушка змійовик ERAFLYME 3 секції
Радіаторна рушникосушка змійовик ERAFLYME 3 секції
5 190,00 грн

Електричний змійовик ERAFLYME - рушникосушка комбінована, що складається зі зігнутої труби, яка виготовляється з нержавійки, і однієї або декількох алюмінієвих радіаторних секцій. Всередині змійовики мають ТЕН і теплоносій - глітерм - тож по своїй суті рушникосушка водяна працює за принципом, наближеним до електрорадіатора. Як і вся наша продукція, для зручності і економічного споживання, рушникосушка водяна комплектується цифровим терморегулятором нашого виробництва.

Завдяки гарному захисту від перегріву і максимальною температурою на змійовики не більше 60°С, рушникосушка електрична з регулятором температури не сушить повітря, а також є пожежобезпечною і може абсолютно спокійно встановлюватися в ванну кімнату, гаражі, дерев'яні будинки, і дитячі кімнати. Максимальна температура на поверхні електричної сушки 60°С, також може додатково регулюватися. Купити змійовик у ванну електричний можна у нашому інтернет-магазині або у магазині в м. Вишневе. 

 

Електричний змійовик може використовуватися, як для сушки рушників, так і для обігріву приміщення, в якому він встановлений (санвузол, ванна і т.п.). При цьому розмір і потужність вибирає замовник залежно від об'єму приміщення. Температура поверхні на електричному змійовику може бути задана в межах 30...72°С не залежно від навколишньої температури, або може бути задана температура повітря в санвузлі в межах 5...40°С, а температура поверхні рушникосушки буде залежати від ступеня завішеності рушниками і тепло втрат приміщення.

 

Функції змійовика з терморегулятором:

  • - контроль / встановлення температури повітря в приміщенні;

  • - контроль температури поверхні змійовика електричного;

  • - встановлення граничної температури поверхні змійовика;

  • - обігрів за розкладом: можливість задати часовий / денний / тижневий цикл роботи;

  • - можливість блокування кнопок;

  • - мінімізація енерго втрат;

  • - функція клімат-контролю.Змійовик електричний може мати 1, 2, або 3 секції. Потужність даних моделей від 250 до 390 Вт, цього вистачає для повноцінного опалення приміщення до 7 м². Підключається рушникосушка комбінована - змійовик з правої сторони.

Відповіді на типові запитання:

 

Яким чином працює цифровий терморегулятор?

- Цифровий терморегулятор, яким комплектується змієвик, дозволяє точно регулювати температуру роботи. Це забезпечує комфортне використання, а також економію електроенергії.

 

Чи можна використовувати змієвик для обігріву приміщення ?

- Так, електричний змієвик може використовуватися як для сушіння полотенець, так і для обігріву приміщення, в якому він встановлений, таких як санузол чи ванна.

 

Чи безпечно встановлювати змієвик в різних приміщеннях ?

- Так, завдяки захисту від перегріву та максимальній температурі на змієвику не більше 60°С, електричний змієвик є безпечним для встановлення в різних приміщеннях, таких як ванна, гараж чи дитяча кімната.

 

Де можна купити електричний змієвик ERAFLYME ?

- Електричний змієвик ERAFLYME можна придбати в інтернет-магазині чи у магазині в місті Вишневе.